Aktuality

Oddíl lyžování

Všestrannost

Rozvrh hodin

Ubytování

Provozní řád

Historie a součastnost

Fotogalerie

Archiv aktualit

Ceník

Kontakty

Ubytování


T.J. SOKOL Studenec nabízí ubytování v "turistické ubytovně" za cenu 120,- Kč za lůžko a noc. Při větším počtu ubytovaných je možno zajistit stravování v jídelně sousední ZŠ a MŠ ve Studenci, kde Vám zajistí stravu dle Vašich nároků. Se svými požadavky a dotazy se obracejte na správkyni ubytovny paní Lenku Bourovou, mob. 721 085 128.
Velká jídelna Velká jídelna Kuchyň - apartmán Kuchyň - apartmán Sprcha - apartmán Pokoj - apartmán Pokoj - apartmán Pokoj - ubytovna Pokoj - ubytovna Jídelna s kuchyní - ubytovna Kuchyň - ubytovna Velký sál z galerie Velký sál Malý sál
Ubytování je vhodné pro skupiny do cca 50 osob a různými náplněmi. V létě je možnost využívat hřiště na kopanou, odbíjenou a přilehlé dva antukové tenisové dvorce. V blízkém okolí jsou vhodné terény pro běh, kolo i inline brusle, popř. kol. lyže. V zimě, pokud sněhová pokrývka dovolí, je v okolí Studence upravováno cca 25 km lyžařských tratí, kde si svůj okruh vybere začátečník i závodní lyžař. Přímo před sokolovnou je okruh o délce 1 km, který je částečně osvětlen.

Posvícenský koláč

Přebor ČOS + KSL

Předvánoční kritérium

Běh vítězství